O Firmie - Abc Apartamenty
7178
page-template-default,page,page-id-7178,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

O Firmie

Abc Apartamenty

Abc Apartamenty Spółka Jawna Galewski i Kasprowicz powstała z pasji i zamiłowania do architektury i chęci tworzenia domów i całych osiedli budynków funkcjonalnych, estetycznych i przyjaznych osobom je zamieszkującym. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się od 2010 roku firmą na pilskim rynku nieruchomości. Oferowane przez nas produkty łączą w sobie tradycję i nowoczesność. Nasze obiekty projektowane są przez doświadczone i znane nie tylko w Wielkopolsce pracownie, a w realizacji inwestycji uczestniczą profesjonalni i godni zaufania wykonawcy. Nadzór nad wykonawstwem pełnią wykształceni i kompetentni pracownicy, legitymujący się doświadczeniem i wieloletnim stażem. Stosowane przez nas materiały w zdecydowanej większości pochodzą od sprawdzonych polskich producentów i posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i atesty.
Wszystkie domy, apartamenty oraz mieszkania, które znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej, zostały zaprojektowane i wykonane przez ABC Apartamenty – firmę, której misją jest budowanie nowoczesnych i wygodnych przestrzeni mieszkalnych dla swoich Klientów.

Deweloper

Od lat działamy jako deweloper w mieście Piła – budujemy wielorodzinne budynki, domy oraz budynki usługowe. W zakresie naszej działalności jest również przygotowywanie projektów i prace wykończeniowe wnętrz. Działamy kompleksowo, począwszy od koncepcji, poprzez sporządzenie projektu budowlanego, bazującego na optymalnych rozwiązaniach technicznych i funkcjonalnym zagospodarowaniu przestrzeni mieszkalnej, a skończywszy na wykonaniu projektu aranżacyjnego. Szeroki zakres usług deweloperskich powoduje, że korzystanie ze wsparcia naszej firmy jest wyjątkowo wygodne i pozwala zoptymalizować proces nabycia nieruchomości.

Biura na wynajem

ABC Apartamenty posiada w swojej ofercie wykonanie dla swoich klientów powierzchni biznesowych z przeznaczeniem między innymi na biura czy lokale usługowe. Piła to główny obszar, na którym koncentrujemy swoją działalność.
Sami posiadamy dwa budynki biurowe dzięki czemu poszerzyliśmy swoją ofertę o możliwość wynajmu lokali o różnorakiej powierzchni. Wspomniane budynki znajdują się w ścisłym centrum Piły, charakteryzują się prestiżowym wyglądem i wysokim standardem użytkowym.

Nieruchomości

Realizowane przez nas nieruchomości charakteryzują się nowoczesnością, estetyką i solidnym wykonaniem. Szczególny nacisk kładziemy na dobór najwyższej jakości materiałów z dbałością o wszystkie detale, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać idealną harmonię pomiędzy oczekiwaniami Klienta, a technologią budowlaną. Poprzez indywidualne podejście do każdego Klienta posiadamy gwarancję satysfakcji z wykonywanych przez nas usług.

Projektowanie wnętrz

Oprócz realizacji inwestycji nasza branża to również projektowanie wnętrz – podejmujemy wyzwania dotyczące wykończenia budynków i wnętrz zgodnie z życzeniami naszych Klientów, a także na podstawie powierzonych przez nich projektów. Nasi projektanci wnętrz to specjaliści, którzy doskonale wiedzą, jak stworzyć estetyczne i zarazem funkcjonalne przestrzenie przeznaczone zarówno do zamieszkania, jak i dla celów biznesowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług – pozwól spełnić także Twoje oczekiwania!