O Firmie - Abc Apartamenty
7178
page-template-default,page,page-id-7178,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

O Firmie

Podstawową działalnością naszej firmy jest budowanie domów mieszkalnych i budynków usługowych oraz projektowanie i kompleksowa realizacja wnętrz. Począwszy od koncepcji, będącej dokładną odpowiedzią na oczekiwania klientów, wykonujemy projekt budowlany zawierający optymalne rozwiązania – zarówno techniczne, jak i funkcjonalne. Kolejnym etapem naszych prac jest wykonanie projektu aranżacyjnego wnętrz wraz z rozrysowaniem poszczególnych detali oraz dobraniem najwyższej jakości materiałów, tworzących idealną harmonię pomiędzy wypracowaną koncepcją, oczekiwaniami Klienta i specyfiką miejsca. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, ze szczególną dbałością o najmniejsze

Deweloper

Od lat działamy jako deweloper w mieście Piła – podstawowy zakres naszych usług to budowanie domów i budynków usługowych, a także przygotowywanie projektów i prace wykończeniowe wnętrz. Działamy kompleksowo, począwszy od koncepcji, poprzez sporządzanie projektu budowlanego bazującego na optymalnych rozwiązaniach technicznych i funkcjonalnych, a skończywszy na wykonaniu projektu aranżacyjnego. Tak przekrojowe usługi deweloperskie powodują, że korzystanie ze wsparcia naszej firmy jest wyjątkowo wygodne.

Biura na wynajem

W naszej ofercie ABC Apartamenty dostępne są nieruchomości różnorodnych typów przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, jak i również dla biznesu. Wykonujemy między innymi domy jednorodzinne w różnych metrażach, zajmujemy się również budownictwem wielorodzinnym – oferujemy przytulne mieszkania i prestiżowe apartamenty. Także dla naszych Klientów wykonujemy lokale usługowe, doskonałe między innymi jako biura na wynajem czy lokale komercyjne. Piła to główny obszar, na którym koncentrujemy swoją działalność.

detale, dzięki czemu mamy gwarancję, że każdy, nawet najbardziej wymagający Klient firmy ABC Apartamenty, będzie zadowolony. Jako firma wykonawcza podejmujemy wyzwania związane z kompleksową realizacją zaprojektowanych przez nas budynków i wnętrz, jak również innych projektów powierzonych przez Klientów – z etapem umeblowania wnętrz włącznie. Wszystkie domy, apartamenty oraz mieszkania, które znajdziecie Państwo na naszej stronie, zostały zaprojektowane i wykonane przez ABC Apartamenty – firmę, której misją jest budowanie nowoczesnych i wygodnych przestrzeni mieszkalnych dla naszych klientów.

Nieruchomości

Realizujemy nieruchomości nowoczesne, estetyczne i solidne, z naciskiem na detale oraz dobranie najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać idealną harmonię pomiędzy koncepcją, oczekiwaniami Klienta i specyfiką danego miejsca. Dzięki temu, że do wszystkich z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie, nasze usługi projektowe, budowlane i wykończeniowe gwarantują, że każdy, nawet najbardziej wymagający z nich otrzyma od nas to, czego najbardziej oczekuje. Wierzymy, że uda nam się spełnić także Państwa oczekiwania.

Projektowanie wnętrz

Oprócz profesjonalnej realizacji inwestycji nasza oferta to także projektowanie wnętrz – podejmujemy wszelkie wyzwania dotyczące wykończenia budynków i wnętrz zgodnie z życzeniami naszych Klientów, a także powierzonymi przez nich projektami. Nasi projektanci wnętrz to specjaliści, którzy wiedzą, jak stworzyć funkcjonalne oraz estetyczne przestrzenie przeznaczone zarówno do zamieszkania, jak i dla biznesu. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z przykładowymi realizacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej.

[/vc_column][/vc_row]