Na co przekazać pieniądze? Czytelnicy zadecydują! - Abc Apartamenty
7854
post-template-default,single,single-post,postid-7854,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Wydarzenia

Na co przekazać pieniądze? Czytelnicy zadecydują!

  |   Wydarzenia

Czytelnicy portalu asta24.pl mogą wybrać inwestycję, która zostanie zrealizowana na terenie naszego miasta! Koszty przedsięwzięcia pokryją właściciele firmy ABC Apartamenty, którzy wyszli z tą niecodzienną inicjatywą.

 

ABC Apartamenty to deweloper, który zasłynął już na początku tego roku, gdy wygrał aukcję internetową, w której nagrodą był jeden dzień pracy Prezydenta Miasta Piły Piotra Głowskiego. Przekazane w ten sposób pieniądze wpłynęły wtedy na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Tym razem deweloper wychodzi z kolejną cenną inicjatywą społeczną. Dołoży on 5 tysięcy złotych do inwestycji, która zostanie zrealizowana na terenie naszego miasta. O tym jaka będzie to inwestycja zadecydują nasi czytelnicy, którzy od dziś mogą głosować w specjalnej sondzie, znajdującej się na stronie głównej naszego portalu. Jej wyniki podamy 31 grudnia, a więc w Sylwestra. Wtedy to dowiemy się kto zacznie nowy rok od dobrych wieści dotyczących zwycięstwa w konkursie. Tymczasem nasi czytelnicy już teraz mogą zacząć zastanawiać się, na którą propozycję oddać swój cenny głos – propozycje przedstawiamy poniżej.

 

1. Przedszkole Publiczne nr 7 – zorganizowanie „Mini miasteczka ruchu drogowego”, gdzie dzieci korzystając z rowerków mogą uczyć się przepisów ruchu drogowego i bezpiecznego poruszania się na rowerkach.

 

2. Przedszkole Publiczne nr 4 – częściowe urządzenie „sali doświadczania świata” dla dzieci.

 

3. Publiczne Przedszkole nr 6 im. Jasia i Małgosi – wyposażenie przedszkola w zestaw do mini koszykówki tj. zakup przenośnych tablic z koszami oraz piłek do mini kosza.

 

4. Przedszkole nr 12 – zakup aktywnego wózka inwalidzkiego dla dziecka niepełnosprawnego. Wózek zostałby na wyposażeniu przedszkola i posłużyłby wielu dzieciom niechodzącym z grup integracyjnych.

 

5. Przedszkole nr 17 – elementy teatralne typu: stroje, kukiełki, pacynki itp. Wymienione elementy wzbogaciłyby działania skierowane wobec dzieci, które mają na celu kształtowanie swobody wypowiedzi, komunikację, odwagę publicznych występów oraz odgrywanie ról.

 

6. Szkoła Podstawowa nr 12 – wsparcie finansowe przy adaptacji boiska na potrzeby miasteczka ruchu drogowego.

 

7. Wyposażenie mieszkania rotacyjnego dla wychowanków wychodzących z domów dziecka.

 

Jeszcze raz zachęcamy do głosowania i tym samym wsparcia tej niecodziennej inicjatywy.

 

Źródło: asta24.pl