Obiekty przemysłowe - Abc Apartamenty
8226
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-8226,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Obiekty przemysłowe

O projekcie

Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem obiektów o charakterze przemysłowym. Realizowane przez ABC Apartamenty Developer projekty z zakresu budownictwa przemysłowego i użyteczności publicznej, w większości są siedzibami firm z praktycznie każdego rodzaju branż.

Budujemy zarówno obiekty o charakterze magazynowym, przemysłowym, usługowym czy logistycznym, jak również budynki biurowe, które są naszą wizytówką.

Na każdym etapie realizacji projektu, patrzymy na budynek jako końcowy produkt z perspektywy wymagań Klienta. Potrafimy dostosować najnowocześniejsze technologie i dobrać parametry techniczne budynku w taki sposób, by spełniały potrzeby Inwestora. Do realizacji postawionych nam celów stosujemy rozwiązania, które są najbardziej korzystne, zarówno pod kątem technologii, użyteczności, ale również walorów estetycznych.

W naszej codziennej pracy, łączymy szeroką wiedzę inżynierską, w kontekście projektowania i wykonawstwa, z prawnymi i ekonomicznymi aspektami realizacji inwestycji.

Obiekty wykonujemy na podstawie dostarczonych przez Inwestora projektów w ramach Generalnego Wykonawstwa, gdzie służymy doradztwem w aspekcie możliwości optymalizacji zaprojektowanych już rozwiązań.

Świadczymy pełną obsługę formalno-prawną procesu inwestycyjnego, w tym również opracowanie pełnobranżowych projektów budowlanych i wykonawczych.

 

Informacje i oferty

Paweł Galewski +48 505 997 801
biuro@abcapartamenty.pl