Apartamenty przy ul. Wyszyńskiego 10 / Osiedle Górne | Abc Apartamenty
8297
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-8297,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Wyszyńskiego 10

youtube youtube Obejrzyj wideo rzuty rzuty Rzuty inwestycji

O projekcie

Nieruchomość przy ul. Wyszyńskiego 10 na Osiedlu Górnym, to wielorodzinny, trzykondygnacyjny budynek, którego wysoki standard powiązany z modernistyczną funkcjonalnością.

 

To 29 przestronnych apartamentów, o powierzchni od 43,50 do 90 m2, w których duże przeszklenia zapewnią nie tylko optymalną ilość światła, ale także swoistą elegancję i styl.

 

Nieruchomość składa się z dwóch budynków zespolonych szklanym łącznikiem i usytuowanych na ogrodzonym terenie, na którym przewidziano małą architekturę, niewielki plac zabaw, a ponadto 12 miejsc parkingowych. W podziemiach budynku mieści się 6 garaży oraz komórki lokatorskie.

 

Mieszkańcy lokali znajdujących się na parterze mają do dyspozycji ogródki, natomiast mieszkaniom wyższych kondygnacji przyporządkowane są przestronne i oszklone balkony.

 

Nasza inwestycja zlokalizowana jest niedaleko centrum – w pobliżu szkół i sklepów, ale także w niedalekiej odległości od parku i lasu.

 

Ceny apartamentów: 4580zł brutto za stan deweloperski

 

Przykładowe aranżacje apartamentów przy ul. Wyszyńskiego 10:

 

Informacje i oferty

Paweł Galewski +48 505 997 801
biuro@abcapartamenty.pl