Prezydent finalizuje „Aukcje WOŚP” - Abc Apartamenty
7715
post-template-default,single,single-post,postid-7715,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Wydarzenia

Prezydent finalizuje „Aukcje WOŚP”

  |   Wydarzenia

Nasza firma w bieżącym roku wygrała specjalną aukcję Urzędu Miasta Piły na rzecz WOŚP, DZIEŃ PRACY PREZYDENTA.
W dniu 1 lutego 2013r. prezydent Piotr Głowski spotkał się z właścicielami naszej firmy w celu omówienia współpracy. Dzień pracy Prezydenta przypadnie na przełomie marca/kwietnia i jest on ściśle związany z „nowymi obowiązkami Prezydenta”. W tym dniu Piotr Głowski zapracuje na rzecz WOŚP na jednej z realizowanych inwestycji ABC Apartamenty, dokona oficjalnego przekazania remontowanych przez firmę łazienek w pilskim szpitalu, a także będzie miał przyjemność przekazania jednemu z mieszkańców Piły kluczy do nowego domu. Główny ciężar zaangażowania Prezydenta spadnie jednak na pracę i inspekcję pracy na budowie.
ABC Apartamenty od lat angażuje w działalność charytatywną w szerokim wymiarze, której przykładem są choćby remontowane pomieszczenia sanitarne w szpitalu. Jeszcze w tym roku chcemy wesprzeć wskazany przez Prezydenta Miasta Piły szczytny cel.